Kurumsal informasyon ve iletişim için:www.thehall.com.tr
THE HALL | HAKKIMIZDA

Istanbul'un Sıradışı Mekanı: The Hall...
Beyoğlu'nda, İstiklal Caddesi'nin kalbinde,
Farklı amaçlara hizmet veren,
Şaşırtıcı, sürprizlerle dolu bir mekan...

Müziğe, eğlenceye, sanata ve tasarıma,
Türkiye'den ve dünyadan projelere,
Gece ve gündüz kullanıma, yaratıcı fikirlere,
Özel davetlere, partilere ve iş dünyasına
Açık bir mekan...

Loading the player ...
 

Beyoğlu’nun tam merkezinde, 140 senelik tarihi kilise binasının içinde farklı bir dünya sunuyor size The Hall Istanbul...

Sıradışı bir eğlence tarzıyla karşılaşacağınız The Hall’da birçok alternatif fikri hayata geçirmek mümkün. Sanatsal etkinliklerden doğum günü kutlamalarına, kurumsal organizasyonlardan, konsept partilere kadar geniş bir yaratıcılık ve hareket imkanı sunuluyor.

The Hall’da mekanların özel ve farklı tasarımı sayesinde değişik bir tecrübe yaşama şansınız oluyor. Birbirine açılan odalar, avlu ve iki ayrı salondan oluşan mekanın mimarisi, ileri ses ve ışık teknolojisi, güçlü teknik ekipman desteği ile The Hall birçok farklı etkinliğe ev sahipliği yapabiliyor.

Konsepti oluşturan yaratıcı ekip, mekanın dinamizmi, hem yerel hem uluslararası bağlantılar, The Hall’u standart bir etkinlik merkezinden çok öteye taşıyarak etkinlik zamanları kapılarını açan bir “fikir fabrikasına” dönüştürüyor.

Her türlü etkinlik projesinin uygulanmasına yatkın bir tasarıma sahip The Hall’da organizasyonlar, şirketlere yönelik lansman ve toplantılar, müzik, sanat, eğlence ve her tür performans sanatını harmanlayan bir etkinlik tasarımı oluşumu olarak kendini tanımlıyor. Ekibimiz The Hall’a yönelik her türlü etkinlik fikrini iletişimden, konsept oluşturmaya, yaratıcı modüller katmaya farklılaştırıyor. Müşteriye etkinliğin markaya geri dönüşünü maksimize etmeyi amaçlayan bir işortağı olarak hizmet veriyor.

The Hall Istanbul’da markanızın vermek istediği mesajlara yönelik sosyal sorumluluk, tasarım, sanat, müzik ve her türlü organizasyon projeleri yazmak ve uygulamak için sizleri bekliyoruz!